ورود/عضویت سبد خرید  

درباره سلامتکده اینترنتی آی آر پک

سلامتکده اینترنتی IRPAK که نام یکی از برندهای شرکت تفاهم پایدار ایرانیان به شماره ثبت 452463 است، از سال 1393 سعی در فرهنگسازی استفاده از محصولات طبیعی به جای محصولات شیمیایی کرده است. رویکرد جدید در دنیای امروزی به سمت استفاده هر چه بیشتر از محصولات طبیعی بوده و لذا این سلامتکده سعی دارد تا این رسالت را در کنار شرکت های فعال داخلی، در ایران پیاده سازی و اجرا نماید.

این شرکت سعی دارد تا با کمک به تولید کنندگان داخلی و با بهره گیری از هوش و استعداد دانشمندان ایرانی فرهنگسازی مناسبی در جهت استفاده از محصولات طبیعی و ارگانیک داشته باشد. طب سنتی و طبیعت درمانی علمی است که با شناخت عناصر طبیعی سعی در پیشگیری و درمان انواع امراض انسانی دارد. طبیعتکده نیز سعی کرده است با شناسایی محصولات مجوز دار حوزه طب سنتی را در یک فضای مدرن و علمی در اختیار عموم مردم ایران قرار دهد.

تمام محصولات ارائه شده در وب سایت سلامتکده IRPAK تولید کارخانجات بزرگ و مجوز دار ایرانی بوده و دارای مجوزهای وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو می باشند. علاوه بر این، محصولات معرفی شده در صدا و سیمای جمهوری اسلامی مجوز پخش و ترویج داشته و در حال حاضر نیز در شبکه های 1، 3، 5 و شبکه های استانی و همچنین در رادیو در حال معرفی است. در گامی فراتر و در جهت احترام به حقوق مشتریان، شرکت تفاهم پایدار ایرانیان اقدام به ارائه گارانتی مرجوع بر روی تمام محصولات خود کرده که این بدان معنی است که در صورتیکه مشتریان به هر دلیل از محصول ارائه شده رضایت نداشتند می توانند جعبه محصول و فاکتور خود را برای شرکت ارسال و وجه پرداختی خود را دریافت نمایند. این نشان از اعتبار تولید کنندگان ما در تولید محصولاتی با کیفیت و البته طبیعی است.

مجموعه سلامتکده IRPAK متشکل از 90 همکار جوان و فعال و متخصص است که تمام اهتمام خود را در راستای فرهنگسازی و خدمات رسانی به تمام ایرانی های عزیز به کار می گیرند. کارشناس-مشاوران شرکت تفاهم پایدار ایرانیان به صورت روزانه 5،000 مکالمه تلفنی در راستای مشاوره و معرفی محصولات تولیدی حوزه طب سنتی انجام می دهند. تمام مشاوره های این مرکز جهت معرفی کالاها و خدمات به صورت رایگان انجام می پذیرد


شما هم می توانید در مورد این صفحه نظرتان را ارائه نمایید

نام شما:

نظر شما: